Polityka prywatności

 1. Prywatność i bezpieczeństwo danych naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego zostawiając nam swój e-mail (na potrzeby obejrzenia treści dostępnych po zalogowaniu: pełna wersja serwisu, filmy video, poradniki), gwarantujemy, że wszelkie powierzone nam dane i informacje są przetwarzane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem i są chronione przed nadużyciami.
 2. Unilogo Robotics nie wykorzystuje strony firmowej www.unilogo.com.pl, ani żadnej innej strony (np. wersji językowej strony firmowej) do gromadzenia innych danych osobowych użytkowników.
 3. Strona www.unilogo.com.pl wykorzystuje pliki „cookies”, które pozwalają na zapamiętanie wybranych informacji o jego użytkownikach i ich preferencjach. Za ich pomocą nie są jednak przetwarzane lub przechowywane dane osobowe, a jedynie informacje pozwalające na:
  • dopasowanie strony do potrzeb Klienta;
  • tworzenie statystyk oglądalności podstron strony firmowej;
  • dostosowanie informacji wyświetlanych na stronie do zainteresowań i preferencji Klienta.
 4. Jeśli Klient nie życzy sobie wykorzystywania plików „cookies” w opisanym powyżej celu, ma możliwość skonfigurowania ustawień swojej przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie wspomnianych plików w pamięci komputera. W każdej chwili może również usunąć je ręcznie.
 5. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące warunków korzystania ze strony oraz ochrony prywatności Klientów i użytkowników można przekazać Unilogo Robotics korzystając z zakładki „kontakt”.