Unilogo Robotics

Jesteśmy firmą projektującą i produkującą rozwiązania dla takich branż, jak kosmetyczna, chemiczna, farmaceutyczna czy spożywcza.

Zaufali nam

Dostarczamy dedykowane urządzenia (nalewarki, zakręcarki i etykieciarki oraz kompletne linie produkcyjne) dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta: od projektu, do gotowego urządzenia. Cały proces projektowania, produkcji i montażu odbywa się w naszym zakładzie.

Tradycyjne systemy konfekcjonowania nie są przystosowane do obsługi krótkich serii produkcyjnych. Nasze urządzenia odpowiadają obecnym wymaganiom rynku, takim jak zapotrzebowanie na krótkie partie produkcyjne oraz częsta zmiana kształtów opakowań czy typów zamknięć. Skupiamy się na uniwersalnych i elastycznych rozwiązaniach: nasze urządzenia, dzięki możliwości szybkiego przezbrojenia obsługują:

 • szeroką gamę produktów,
 • pomagają zredukować przestoje,
 • oszczędzają czas pracy.

Tym samym zwiększamy wydajność produkcji, pomagamy Klientom szybko reagować na zmiany na rynku i podtrzymujemy konkurencyjność ich produktów.

Zobacz jak pracujemy

 • Analizujemy potrzeby klienta.
 • Projektujemy dedykowane rozwiązania. Zapewniamy solidny proces produkcji.
 • Dostarczamy kompleksowe rozwiązania na czas.
 • Gwarantujemy szybki serwis (chociaż rzadko bywa potrzebny).
Wirtualny spacer po Unilogo

Dlaczego Unilogo?

Doświadczony zespół

Nasza firma (w tej chwili zatrudniamy ponad 80 osób), to grupa entuzjastów projektujących innowacyjne rozwiązania, dopasowane do potrzeb klienta i doświadczony zespół serwisowy, dzięki czemu nasze etykieciarki i linie produkcyjne wspomagają sukces Klientów, którzy nam zaufali.

Certyfikaty

Pracujemy i produkujemy nasze urządzenia według najwyższych standardów; nasze maszyny spełniają normy ISO 9001:2000, gdyż wiemy, że jakość i bezpieczeństwo jest niezwykle istotne dla naszych Klientów.

Unilogo Digital

Ważnym dopełnieniem naszej oferty jest druk cyfrowy etykiet i opakowań, zgodnie z najnowszymi dostępnymi na rynku technologiami druku.
 • Nieustannie się rozwijamy i poprawiamy wyniki, czego dowodem jest dwukrotna nominacja do grona Gazel Biznesu.

 • Nieustannie się rozwijamy i poprawiamy wyniki, czego dowodem jest dwukrotna nominacja do grona Gazel Biznesu.

 • Nieustannie się rozwijamy i poprawiamy wyniki, czego dowodem jest dwukrotna nominacja do grona Gazel Biznesu.

Poza pracą pasjonujemy się sportem i angażujemy społecznie: wspieramy lokalną fundację ekologiczną (zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy dla niej stację pomiarową), organizujemy praktyki dla studentów Politechniki Warszawskiej i zarażamy ich tym, czym się zajmujemy. Wielu z nich staje się niejako naszymi “wychowankami” i dołącza potem do naszego zespołu projektowego.

 

Informujemy o realizacji projektu pt. „Zrobotyzowana uniwersalna linia technologiczna do konfekcjonowania produktów branż: kosmetycznej, farmaceutycznej i chemicznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 1.1.2. „Prace B+R związane z wytworzeniem instalacji pilotażowej/demonstracyjnej”, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Poznaj rozwiązania dla swojej branży

poznaj
 • Oglądaj więcej filmów maszyn
 • Zamów drukowany katalog i próbki etykiet
 • Poznawaj rozwiązania konkurencji z Twojej branży
 • Pobierz poradnik ustawienia etykieciarki i projektowania etykiet

Zostaw e-mail, aby uzyskać dostęp do pełnej wersji serwisu

polityka prywatności

Dziękujemy za zainteresowanie zawartością naszego serwisu

Po weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 24h otrzymają Państwo pełen dostęp do treści

Gratulacje!!!

Właśnie uzyskałeś dostęp do pełnej wersji serwisu. Dziękujemy i życzymy miłej lektury.