O firmie

Jesteśmy firmą projektującą
i produkującą rozwiązania
dla takich branż, jak:
kosmetyczna, chemiczna,
farmaceutyczna czy spożywcza.

ZAUFALI NAM

Dostarczamy dedykowane urządzenia (nalewarki, zakręcarki i etykieciarki oraz kompletne linie produkcyjne) dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta: od projektu, do gotowego urządzenia. Cały proces projektowania, produkcji i montażu odbywa się w naszym zakładzie.

Tradycyjne systemy konfekcjonowania nie są przystosowane do obsługi krótkich serii produkcyjnych. Nasze urządzenia odpowiadają obecnym wymaganiom rynku, takim jak zapotrzebowanie na krótkie partie produkcyjne oraz częsta zmiana kształtów opakowań czy typów zamknięć. Skupiamy się na uniwersalnych i elastycznych rozwiązaniach: nasze urządzenia, dzięki możliwości szybkiego przezbrojenia obsługują:

szeroką gamę produktów,
pomagają zredukować przestoje,
oszczędzają czas pracy.

Tym samym zwiększamy wydajność produkcji, pomagamy Klientom szybko reagować na zmiany na rynku i podtrzymujemy konkurencyjność ich produktów.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

1Analizujemy potrzeby klienta.
2Projektujemy dedykowane rozwiązania.
Zapewniamy solidny proces produkcji.
3Dostarczamy kompleksowe rozwiązania na czas.
4Gwarantujemy szybki serwis
(chociaż rzadko bywa potrzebny).

DLACZEGO UNILOGO?

Doświadczony zespół

Nasza firma (w tej chwili zatrudniamy ponad 80 osób), to grupa entuzjastów projektujących innowacyjne rozwiązania, dopasowane do potrzeb klienta i doświadczony zespół serwisowy, dzięki czemu nasze etykieciarki i linie produkcyjne wspomagają sukces Klientów, którzy nam zaufali.

Certyfikaty

Pracujemy i produkujemy nasze urządzenia według najwyższych standardów, gdyż wiemy, że jakość i bezpieczeństwo jest niezwykle istotne dla naszych Klientów.

 

Nominacje

Nieustannie się rozwijamy i poprawiamy wyniki, czego dowodem jest dwukrotna nominacja do grona Gazel Biznesu.

Poza pracą pasjonujemy się sportem i angażujemy społecznie: wspieramy lokalną fundację ekologiczną (zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy dla niej stację pomiarową), organizujemy praktyki dla studentów Politechniki Warszawskiej i zarażamy ich tym, czym się zajmujemy. Wielu z nich staje się niejako naszymi “wychowankami” i dołącza potem do naszego zespołu projektowego.