Warsaw Pack – Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – najszybciej rozwijające się Targi Techniki Pakowania i Opakowań w Polsce. Lider zrzeszający branżę opakowaniową i branżę uzupełniającą.

W tym roku Unilogo Robotics dołączyło do grona wystawców V edycji targów Warsaw Pack. Na targach została zaprezentowana zrobotyzowana linia do płynnych produktów kosmetycznych, chemicznych, farmaceutycznych i gospodarstwa domowego – Futureproof 60 oraz uniwersalna linia dozująca oraz zakręcająca do płynnych produktów kosmetycznych – Cosmoline 30.

Futureproof 60 jest uniwersalną linią sortującą, dozującą, zakręcającą oraz etykietującą. Zaprojektowana do pracy z różnymi opakowaniami, typami zamknięć i z szerokim zakresem lepkości dozowanych płynów np. mydeł, szamponów, emulsji czy toników.

Cosmoline 30 jest linią do nalewania i zamykania gęstych oraz lepkich produktów kosmetycznych. Jedną z najważniejszych cech urządzenia jest możliwość dozowania bardzo małej dawki produktu (np. 5-50 ml). Linia występuje w trzech wersjach: do kremów, lakierów do paznokci oraz perfum.

Miło nam również poinformować, iż podczas uroczystej gali nasza linia Futureproof została wybrano jako maszyna najbardziej odpowiadająca nurtowi „Industry 4.0, czyli inteligenta fabryka” przez organizatorów targów. Dziękujemy serdecznie za nagrodę!

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. Była to dla nas wspaniała możliwość zaprezentowania Państwu naszej oferty oraz zapoznania się z Państwa potrzebami i podzielenia się wiedzą.